Witajcie!

 

Mamy to. Z radością ogłaszam, iż w styczniu 2022 roku firma BEST PRACTICE uzyskała AKREDYTACJĘ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY, stając się tym samym OŚRODKIEM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI z prawdziwego zdarzenia.

Co to oznacza? 

Możemy szkolić nauczycieli (czyli to co już od wielu lat z dużym powodzeniem każdy z zaproszonych do współpracy ekspertów robi), wystawiając tym razem certyfikaty ukończenia szkolenia z pieczęcią Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Poza tym możemy prowadzić warsztaty dla dzieci i młodzieży o tematyce rozwojowej, psychoedukacyjnej i interwencyjnej. Dyrektor zgłaszając zapotrzebowanie na takie zajęcia otrzymuje nie tylko świetne merytorycznie, przemyślane i dopasowane do potrzeb możliwości rozwojowych uczniów spotkania, ale i gwarancję rzetelności akredytowanego ośrodka.

Wśród naszych ekspertów znajdziecie Państwo wybitne postacie – znane nie tylko z doskonałych szkoleń, ale także z wielu artykułów i publikacji naukowych, prelekcji na konferencjach branżowych. Dzięki przemyślanemu doborowi kadry możemy zająć się praktycznie każdym rodzajem specjalnych potrzeb dzieci i młodzieży. Wśród nas są psychologowie, pedagodzy, metodycy, specjaliści – praktycy z zakresu surdopedagogiki, tyflopedagogiki, oligofrenopedagogiki, terapeuci i superwizorzy.

Trzymajcie kciuki za sukces naszego zespołu!

Piszcie do nas i dzielcie się z nami swoimi DOBRYMI PRAKTYKAMI!