O NAS

POZNAJ NAS

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli skupia najlepszych specjalistów w zakresie szkoleń dla oświaty. Jesteśmy grupą psychologów, pedagogów i metodyków z dużą wiedzą merytoryczną oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w obszarze edukacji.

Specjalizujemy się w tematyce  edukacji włączającej, pomoc psychologiczno – pedagogicznej uczniom o specjalnych potrzebach edukacyjnych na wszystkich etapach edukacyjnych oraz rozwijaniu kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Best Practice posiada od 2022 roku akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty.

WIEDZA

Jako eksperci w dziedzinie pomocy psychologiczno – pedagogicznej mamy na swoim koncie wiele publikacji w czasopismach naukowych i branżowych związanych z edukacją, setki wystąpień na konferencjach oraz tysiące godzin przeprowadzonych szkoleń rad pedagogicznych w całej Polsce.

DOBRE PRAKTYKI

Dzięki praktycznym rozwiązaniom pomagamy dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom i specjalistom wybrać najlepsze rozwiązania, aby wspomagać uczniów i ich rodziców edukacyjnie i wychowawczo.  Stawiamy na budowanie relacji i empatyczne podejście do problemów uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Promujemy „dobre praktyki” w zakresie wzmacniania kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli.

EKSPERCI

Dzielimy się wiedzą, narzędziami i pasją pracy z uczniami. 

Nie jesteśmy korporacją szkoleniową, dlatego działamy „zwinnie” i za każdym razem dopasowujemy ofertę do zgłaszanych potrzeb.

Zapraszani przez nas do współpracy trenerzy i eksperci to zawsze osoby,  za których wiedzę i umiejętności ręczymy. Mówimy jednym głosem, pracujemy w oparciu o podobne wartości.

Poznaj naszych ekspertów

Trenerzy i specjaliści

Małgorzata Cużytek

 Irena Chądzyńska

Iwona Bołtuć

Urszula Grygier

Agnieszka Lasota

Jolanta Szwiec – Kolanko